Příplatkové moduly

Provize a náklady (včetně modulu Náklady inzerce)

Rozpočítávání provizí makléřů a odvádění podílů vedoucím týmů / RK je nyní jednodušší. Nastavte si pro jednotlivé makléře výši provizí, odečítejte automaticky náklady na inzerci. Modul je velmi ohebný, takže by měl vyhovovat potřebám všech realitních kanceláři. Více v návodu k použití.

Cena: 490 Kč / měsíc

Náklady inzerce

Potřebujete vědět, jaké jsou náklady na inzerci jednotlivých makléřů? Modul hlídá počet nabídek vyexportovaných každý den na jednotlivé servery a dokáže pak rozdělit měsíční cenu mezi jednotlivé makléře. U serverů, které to podporují (Sreality) se pak zobrazují přesné ceny.

Cena: 180 Kč / měsíc

Developerské projekty

Potřebujete v realitním systému spravovat vaše developerské projekty? Pomocí modulu můžete jednoduše spojit několik standardních nabídek do jednoho developerskému projektu a mít tak vše pohromadě.

Cena: 350 Kč / měsíc

Zahraniční nemovitosti

Možnost zadávání nemovitostí v zahraničí a jejich export na web a zahraniční sekci serveru Sreality.cz

Cena: 350 Kč / měsíc

SMS

Modul pro oslovování poptávajících klientů přes SMS zprávy. Poptávajícím tedy přijde SMS zpráva s popisem nemovitosti a kontaktem na jejího makléře.

Cena: dle počtu odesílaných zpráv

Bezpečnostní modul

Tento modul zakazuje makléřům mazat nabídky zadané do systému, či měnit jednou zadané kontakty na majitele nemovitostí. Pro změnu je potřeba kontaktovat asistenta, kterému jsou tato práva zachována.

Cena: 90 Kč / měsíc

Autorizace exportů

U jednotlivých makléřů lze nastavit, zda podléhají autorizaci exportů. V případě, že makléř má nastavenou autorizaci exportů, jeho nabídky nejsou vyexportovány, dokud export není schválen nadřízeným pracovníkem.

Cena: 120 Kč / měsíc