Webové stránky RK

Webové (internetové) stránky pro realitní kanceláře

Součástí našich komplexních služeb pro realitní kanceláře jsou i webové stránky šité přímo na míru klienta. Tyto webové stránky obsahují všechny potřebné funkce pro činnost středně velké či menší realitní kanceláře a jejich obsah či strukturu si může uživatel upravovat úplně sám.

Námi dodaná webová prezentace je plně kompatibilní se Softrealem, takže informace z tohoto systému je možné ihned zobrazit na webových stránkách. Vaše nabídky se tak ke klientům dostanou ve vteřině. Součástí webu jsou i formuláře pro zadání nabídky nebo poptávky. Díky propojení se takto zadané nabídky a poptávky přenesou přímo Softrealu a vy na ně můžete ihned reagovat.

Pokud již máte vlastní grafický návrh stránek nebo dokonce svůj funkční web, je možné ho se Softrealem propojit stejně jako web dodaný naší firmou.

Plugin do systému WordPress

S naším rozšířením populárního redakčního systému WordPress můžete exportovat své nemovitosti na vlastní web bez nutnosti jakýchkoliv složitých úprav vašeho webu. Z jednoho systému Softreal lze nabídky exportovat na neomezené množství webů, takže mohou jednotliví makléři prezentovat své nemovitosti na svých osobních stránkách i webu celé kanceláře.