Základní údaje

Systém Softreal byl vytvářen mimo jiné proto, aby nabídl realitním kancelářím novou alternativu ke klasickým realitním softwarům. Naším přáním je docílit zrychlení a zefektivnění práce realitního makléře, snadnější a účinnější kontroly nad jeho činností. Nabízíme pomoc s rychlou a operativní komunikací s klienty prostřednictvím Internetu, sociálních sítí a direct mailingu a celkové zlepšení služeb realitních makléřů, potažmo realitních kanceláří.

Základní charakteristikou systému Softreal je jeho jednoduché využití zajištěné prostřednictvím internetu. Systém lze díky tomu používat kdekoli, kde jste připojeni k internetu – doma, v práci, z notebooku během obchodních schůzek a jednání, nebo ve vašem mobilním telefonu.

SOFTREAL obsahuje další funkce, které urychlují a usnadňují komunikaci uživatele s klienty a zároveň zprostředkovává komunikaci mezi pracovníky realitní kanceláře, případně i mezi různými realitními kancelářemi navzájem.

Aplikace umožňuje evidovat rozsáhlé množství údajů nejen o nabízených a poptávaných nemovitostech, o klientech, majitelích nemovitostí, ale také i o provedených úkonech při realizaci obchodního případu.

Softreal není třeba instalovat, jedná se o on-line aplikaci, na jakou jste zvyklí například ze svého mailu. Ušetříte tedy náklady za výkonné počítače, které jsou vyžadovány jinými realitními systémy. Všechny úpravy a upgrady systému jsou ihned k dispozici všem uživatelům. Nemusíte tedy složitě instalovat aktualizace a ani za ně platit.