Levné Bydlení.cz

Historie realitního serveru www.levnebydleni.cz se datuje od roku 2004, kdy byl server spuštěn do provozu po delším ověřovacím období od roku 2003.

Náš server od roku 2004 prochází neustálým vývojem a zlepšováním funkcí, které jsou zaměřeny na jeho návštěvníky, kteří chtějí svou nemovitost prodat, pronajmout a nebo do nemovitostí investovat, tedy některé z nabízených nemovitostí koupit, ať jako dlouhodobou investici vložených finančních prostředků, nebo za účelem zajištění vlastního bydlení v domě nebo bytě v osobním vlastnictví, nebo za účelem zajištění bydlení v rámci pronájmu dostupného pro všechny zájemce.

Samozřejmě nezapomínáme ani na klienty, kteří chtějí prodat své pozemky nebo naopak pozemky koupit za účelem výstavby vlastního domu nebo jen za účelem výhodné dlouhodobé investice.

Pro zájemce ze strany podnikatelských subjektů nabízíme rovněž prodej a pronájem nebytových prostor.

A neodmyslitelně také máme vyhrazen dostatečný prostor i pro developerské společnosti, které se zabývají výstavbou nemovitostí pro bydlení i pro podnikání.

Struktura nabízených nemovitostí a celého serveru je detailně uvedena níže.

Naše společnost LEVNÉ BYDLENÍ CZ, s.r.o. je od 2/2011 provozovatelem realitních serverů Levnebydleni.cz, Luxusnibydleni.cz a Komercnireality.cz a CZ-real-estate.cz a dalších, jejichž obsah již vyplývá z jejich názvů – servery jsou koncipovány pro nabídky z oblasti levného bydlení, luxusního bydlení i z oblasti komerčních, nebytových prostor k podnikání.

Na stránkách našich realitních serverů uveřejňujeme nabídky mnoha významných i menších realitních kanceláří z celé ČR. Vlastní realitní činnost však naše společnost neprovozuje.

  • Webové stránky: http://levnebydleni.cz/
  • Cena za inzerci: od 99 Kč na měsíce, viz. ceník
  • Ceník: http://levnebydleni.cz/?section=10