RealCity.cz

MULTIMEDIA SOLUTION s.r.o. je významné vydavatelství, které již 12. rokem působí na českém trhu. Specializuje se na inzertní periodika určená pro profesionály v oblasti nemovitostí. Úspěšně rovněž propojuje další komunikační média (web, mobilní aplikace) a provozuje specializovaný realitní server www.realcity.cz, www.realnovostaby.cz a www.luxusni-nemovistosti.cz. Společnost je tvůrcem první speciální realitní iPad aplikace REAL-CITY MAG a dalších bezkonkurenčních produktů.
Realitní internetový server www.realcity.cz funguje již od roku 2007. Jeho cílem je podpořit prodej nemovitostí v České republice a poskytnout plně profesionální a reprezentativní nástroj pro profesionály v oboru realit na straně jedné a koncové zákazníky na straně druhé. Denně je zde k dispozici více než 90 tisíc aktualizovaných nabídek. Zároveň slouží jako podpora tištěnému magazínu Realcity od společnosti Multimedia Solution s.r.o. Čtenářům rovněž nabízí aktuální články na rozmanitá témata ze světa realit a bydlení.
Na stránkách www.realnovostavby.cz najdete nejrozsáhlejší a především denně aktualizovanou nabídku současné výstavby rezidenčních i komerčních projektů na území celé ČR. U každého projektu jsou vám k dispozici veškeré informace, které by vám jej měly detailně představit, a pomoci vám při výběru a následné koupi dané novostavby.
Webové stránky zároveň přináší aktuální články na téma nové výstavby, a to i na regionální bázi. Webové stránky www.luxusni-nemovitosti.cz jsou vytvořeny s cílem podpořit prodej LUXUSNÍCH NEMOVITOSTÍ v České republice a poskytnout pro to plně profesionální a reprezentativní nástroj. Jde o internetový portál představující aktuální a zároveň ojedinělou nabídku luxusních nemovitostí v České republice. Slouží zároveň jako podpora magazínu Luxusní nemovitosti. Kromě výše uvedeného zde najdete i dvakrát týdně nové články na rozmanitá témata, ve kterých se zaměřujeme na oblasti, činnosti i produkty určené této specifické skupině čtenářů a zájemců o luxusní zboží jako takové. Čtivou formou vás pravidelně seznamujeme s nejžhavějšími novinkami ze světa luxusních automobilů, unikátního českého i světového designu, nejmodernější techniky, sportu, vytříbené módy, komfortního cestování bez hranic a dalších oblastí.

  • Webové stránky: http://www.reality.cz/
  • Cena za inzerci: nezveřejněna