Víte, že Vám Softreal může ušetřit 5 hodin týdně?

V dnešní době silné konkurence je čas to, co rozhoduje o vítězi! Víme, že jako realitní makléř musíte plnit denně mnoho rutinních úkonů, které díky našemu realitnímu SW Softreal můžete automatizovat a tím ušetřit Váš ČAS. Díky Softrealu získáte prokazatelně 5 hodin času týdně, který můžete využít k tomu co Vám jde nejlépe. Tomu, co Vám skutečně vydělává peníze, a to je prodej nemovitostí!

Díky mnohaletému vývoji a úzké spolupráci se špičkovými makléři, je Softreal uzpůsoben potřebám každodenního používání a automatizace, která šetří Váš čas!

 • Správa inzerce – Ruční změna informací na inzertních serverech zabere průměrnému makléři 145 minut týdně. Změňte údaje na jednom místě a o zbytek se postará Softreal.
 • Automatizované emaily majitelům – Udržení pravidelného kontaktu s majitelem nemovitosti je důležité a poslat každý týden všem klientům statistiku návštěvnosti jejich nabídek může zabrat až 2 hodiny. Nastavte si automatické odesílání statistik s vaším podpisem a pusťte to z hlavy.
 • Automatické topování nabídek – Udržení exkluzivních nabídek v horních pozicích inzertních serverů vyžaduje každodenní sledování a upozornění. Jednoduše si nastavte automatické topování Vašich vybraných nabídek a Softreal se postará o zbytek.

Přehlednost

V systému se rychle zorientujete a všechny funkce budete mít při ruce. Softreal nabízí nejpoužívanější akce přehledně na jednom místě.

Efektivita

Ušetřete čas: přehledné statistiky, SMS poptávajícím klientům, firemní dokumenty na jednom místě. Proč využívat více systémů, když to vše zvládne jeden?

Data pod kontrolou

Jedním pohledem víte, kde se vaše nabídky inzerují a nikdy se vám tak nestane, že se data dostanou jinam, než chcete.

Přemýšlíte o změně realitního SW nebo zatím žádný realitní software nemáte?

Vyzkoušejte Softreal na měsíc a poté se rozhodněte.
Bojíte se, že přechod bude komplikovaný a přijdete o svá data? Se Softrealem nemusíte, rádi Vám ve všem poradíme.
Pro nezávaznou konzultaci Vaší stávající situace nebo v případě zájmu o zkušební verzi Softreal nám na sebe nechte kontakt.


  Porovnání verzí

  Porovnání verzí programu
  Nejoblíbenější
  Optimal Profi Premium Start Basic
  Akční cena (platí při platbě na 6 měsíců) 1849 Kč 1549 Kč 1249 Kč 899 Kč 499 Kč
  Správa a export nabídek, poptávky, klienti
  Plugin WordPress NOVÉ
  Zprávy, kalendář, úkoly, přehled volání
  Responzivní web zdarma
  Hromadný export, dokumenty, bezpečnostní modul, formuláře na webu
  Statistiky, sledování ceny inzerce, uzávěrky provizí
  Pobočky