Realitní systém na 2 měsíce zdarma

V dnešní době silné konkurence je čas to, co rozhoduje o vítězi! Víme, že jako realitní makléř musíte plnit denně mnoho rutinních úkonů, které díky našemu realitnímu SW Softreal můžete automatizovat a tím ušetřit Váš čas. Díky Softrealu získáte prokazatelně 5 hodin času týdně, který můžete využít k tomu co Vám jde nejlépe. Tomu, co Vám skutečně vydělává peníze, a to je prodej nemovitostí!

Vyzkoušejte Softreal na 2 měsíce zdarma poté se rozhodněte. Bojíte se, že přechod bude komplikovaný a přijdete o svá data? Se Softrealem nemusíte, rádi Vám ve všem poradíme. Pro nezávaznou konzultaci Vaší stávající situace nebo v případě zájmu o zkušební verzi Softreal zdarma nám na sebe nechte kontakt a my se vám ozveme.
  Porovnání verzí

  Porovnání verzí programu
        Nejoblíbenější    
    Optimal Profi Premium Start Basic
  měsíční cena (platí při platbě na 6 měsíců) 1849 Kč 1549 Kč 1249 Kč 899 Kč 499 Kč
  Správa a export nabídek, poptávky, klienti
  Plugin WordPress NOVÉ
  Zprávy, kalendář, úkoly, přehled volání  
  Responzivní web zdarma  
  Hromadný export, dokumenty, bezpečnostní modul, formuláře na webu    
  Statistiky, sledování ceny inzerce, uzávěrky provizí      
  Pobočky        

  Víte, že Vám Softreal může ušetřit 5 hodin týdně?

  V dnešní době silné konkurence je čas to, co rozhoduje o vítězi! Víme, že jako realitní makléř musíte plnit denně mnoho rutinních úkonů, které díky našemu realitnímu SW Softreal můžete automatizovat a tím ušetřit Váš ČAS. Díky Softrealu získáte prokazatelně 5 hodin času týdně, který můžete využít k tomu co Vám jde nejlépe. Tomu, co Vám skutečně vydělává peníze, a to je prodej nemovitostí!

  Díky mnohaletému vývoji a úzké spolupráci se špičkovými makléři, je Softreal uzpůsoben potřebám každodenního používání a automatizace, která šetří Váš čas!

  • Správa inzerce – Ruční změna informací na inzertních serverech zabere průměrnému makléři 145 minut týdně. Změňte údaje na jednom místě a o zbytek se postará Softreal.
  • Automatizované emaily majitelům – Udržení pravidelného kontaktu s majitelem nemovitosti je důležité a poslat každý týden všem klientům statistiku návštěvnosti jejich nabídek může zabrat až 2 hodiny. Nastavte si automatické odesílání statistik s vaším podpisem a pusťte to z hlavy.
  • Automatické topování nabídek – Udržení exkluzivních nabídek v horních pozicích inzertních serverů vyžaduje každodenní sledování a upozornění. Jednoduše si nastavte automatické topování Vašich vybraných nabídek a Softreal se postará o zbytek.